10 правил харчування вагітної жінки

Кожна жінка набирає вагу під час очікування дитини. Та все ж, якщо майбутня повніє дуже сильно — це може нашкодити і їй, і малюку. Для того, щоб цього не трапилося, слідуй 10 правилам живлення для вагітних.

1. Снідай ситно. Пропущений сніданок приведе до запаморочення і бажання з’їсти більше за обідом. Крім того, за ніч в утробі матері встигає «зголодніти» і потребує нових калорій.

2. Їж за планом. Плануй свій раціон, щоб поставляти організму всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Так ти забезпечиш дитині здорове живлення і забезпечиш себе від «зайвих» живильних речовин.

3. Менше цукру і жири, більше клітковини. Дотримуйся цього правила постійно і обов’язково вивчай склад продуктів, які купуєш. Якщо з’їдаєш що-небудь з високим змістом цукру — додай до цієї їди небагато протеїнів, наприклад, випий стакан молока.

4. Їж більше варених, печених, приготованих на пару блюд. Вони набагато корисніші за смажену їжу.

5. Не ходи до супермаркету на голодний шлунок. Перед вилазкою за продуктами складай список необхідних покупок і строго дотримуйся його. Це правило підійде не тільки вагітним, але для майбутніх мам буде особливо корисним.

6. Поїж перед походом в гості. Якщо ти не будеш голодною, зможеш легко відмовитися від тих запропонованих блюд, які можуть бути шкідливими для тебе або твоєї дитини.

7. Купуй фрукти. Якщо ти звикла гризти що-небудь в кінотеатрі або перед телевізором — фрукти будуть відмінною альтернативою поп-корну або чіпсам.

8. Випивай як мінімум 8 стаканів води в день. Обезводнення часто викликає у нас відчуття, схоже з голодом. Якщо ти виконуєш норму по добовій дозі всіх живильних речовин, але як і раніше відчуваєш голод, можливо, твоєму організму не вистачає води.

9. Не об’їдайся в гостях. Ніколи не їж з ввічливості, для того, щоб не образити господаря. Це не заважає тобі бути ввічливою.

10. Їж поволі і добре пережовуй їжу. Дослідження показали, що людина, що обідає в компанії, одержує на 750 калорій більше, ніж під час обіду наодинці. Учені пояснюють це тим, що в компанії ми ковтаємо їжу, не замислюючись, і більше уваги надаємо бесіді. Тому їси поволі, спокійно, концентруйся на цьому процесі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s