Стать дитинки залежить від краси матері?

Вчені помітили, що у красивих жінок частіше народжуються дівчатка. І чим красивіші батьки, тим більше шансів того, що у них народиться дочка.
Психологи із Лондонської школи економіки вирішили підтвердити цей висновок, і провели дослідження, в ході якого вивчили дані 17 тисяч дітей, які народилися в 1958 році. Коли дітям виповнялося 7 років, була оцінена їх красота. А після того, як їм виповнилось 45 років було проведено опитування, якої статі діти у них народилися. Виявилося, що у красивих батьків народжувалося рівна кількість дівчаток і хлопчиків. А ось у непривабливих народжувалося більше хлопчиків. Із експерименту був зроблений ще один цікавий висновок: подружжя, які мають сильний і агресивний характер, народжували частіше хлопчиків, ніж дівчаток.
Британські вчені вважають, що природа в цих випадках спеціально так робить, щоб дівчатка, яким красота в житті набагато важливіша, ніж хлопцям, вспадкували гени краси у мами. Тому, що красива жінка притягує увагу чоловіків – потенціальних партнерів, продовжувачів роду. Для жінки важливіше забезпеченість і надійність чоловіка, ніж його краса.
Дослідження також показали, що дівчатка одного роду стають із покоління в покоління все більш привабливішими. Тобто у красивих мамочок народжуються ще красивіші донечки.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s