Як визначити стать дитини

Один з перших питань, яке виникає у майбутніх батьків, коли вони дізнаються про майбутній поповнення в сім’ї – хлопчик це чи дівчинка? Визначення статі майбутньої дитини хвилює всіх вагітних без винятку. Жоден форум майбутніх мам не обходиться без популярних тем «Як дізнатися стать дитини?», А в інтернеті пропонується безліч тестів, які пропонують визначення статі дитини безкоштовно за методом відновлення крові, китайським таблиць та іншими народними способами.
Що говорять народні прикмети

Визначити з досить великою точністю стать дитини до народження стало можливим лише в середині 20-го століття, з початком використання в акушерстві УЗД. До цього моменту визначення статі дитини грунтувалося тільки на народні методи і спостереженнях. Звичайно, точність таких передбачень була сумнівною, зате стать майбутньої дитини можна було визначати зовсім безкоштовно, а після пологів молоду маму часто чекав сюрприз.

Дивимося на живіт

Вважається, що коли у майбутньої мами з’являється животик, можна визначити стать дитини за її формі. «Гострий» і високий живіт – до дівчинки, круглий – до хлопчика. На думку лікарів, визначення статі дитини таким методом не має під собою наукових підстав, а форма живота залежить виключно від особливостей конституції жінки, а також розмірів і положення плоду.

Дивимося на обличчя

Народні прикмети говорять, що зовнішність майбутньої мами залежить від того, чекає вона хлопчика чи дівчинку. Як визначити стать дитини за зовнішнім виглядом вагітної? Дуже просто: вважається, що дівчатка «забирають» мамину красу, а хлопчики, навпроти, прикрашають. Лікарі підтверджують, що мами дівчаток більш схильні до набряклості, а також появи пігментних плям – це пов’язано з гормональними особливостями. Однак, як і у випадку з іншими народними методами, визначення статі майбутньої дитини таким способом має дуже приблизну точність.

Орієнтуємося по самопочуттю і апетиту

Вважається, що від статі дитини залежить самопочуття майбутньої мами під час вагітності, особливо в першому триместрі. Як дізнатися стать дитини за цією ознакою? У мам дівчаток на початку вагітності рідше трапляється токсикоз, а апетит, як правило, краще. Таку особливість пояснюють тим фактом, що жіночому організму легше пристосовуватися до вагітності дівчинкою. А ще кажуть, якщо тягне до солодкого – буде дівчинка, до кисленького ( наприклад огірочка) – буде синочок.

Інші прикмети

Як ще визначають стать дитини безкоштовно народними методами? Способів багато: в залежності від ворушінь (дівчата штовхають в печінку, хлопчики – у сечовий міхур), порядкового номера пологів (чим він більший, тим вище шанс народити дівчинку), віку вагітної (чим молодше, тим частіше народжуються хлопчики) і навіть її сімейного положення (у незаміжніх вище шанс народити дівчинку).

Що говорить медицина?

Звичайно, багато майбутніх батьки цікавляться, як визначити стать дитини більш точними медичними методами і на якому терміні це можна зробити. Найбільш поширеним методом, який, до того ж, не має протипоказань, є ультразвукове дослідження (УЗД). За допомогою УЗД стать дитини можна побачити вже в 14-16 тижнів вагітності.
Серед інвазивних методів, застосування яких вимагає наявності спеціальних показань – амніоцентез (дослідження хромосомного складу навколоплідної рідини), кордоцентез (дослідження пуповинної крові плода) і біопсія ворсин хоріона.

Однак не варто забувати, що найточніший відповідь на питання «Як визначити стать майбутньої дитини?», Можна отримати тільки в момент його народження.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s