Грудне вигодовування немовлят

Грудне вигодовування дитини на ранній стадії його життя – це є найбільш природним, корисним і поживним для нього.

Коли ви годуватимете малюка грудьми вперше, ви можете не мати ні найменшого уявлення про те, як це робиться. Це може вас збентежити, особливо, якщо ви стали мамою вперше. Попросіть поради у медсестри, яка доглядає вас у пологовому будинку.

Використання молоковідсоса

Якщо ви не хочете годувати дитя грудьми в присутності інших, якщо ви працюєте і у вас немає можливості постійно годувати маля грудьми, тоді для вас буде розумно придбати молоковідсмоктувач. Практично у всіх аптеках можна придбати молоковідсмоктувач  різних марок і видів, які можна легко носити з собою в сумці.

Знайте, що грудне молоко можна зберігати впродовж декількох днів в закритих посудинах в холодильнику. Ваше дитя буде здорове і сите, навіть, якщо вас не буде поруч, щоб його погодувати.

Є декілька найбільш важливих моментів, які вам необхідно врахувати, якщо ви збираєтеся годувати дитя грудьми: коли слід почати, як часто годувати, і впродовж якого часу продовжувати годування. Враховуючи те, що ваше дитя, як і всі діти, унікальне, вам доведеться самим визначити, як довго ви збираєтеся годувати його грудьми. Багато лікарів радять продовжувати годування протягом одного року, хоча ваше дитя може припинити харчуватися грудним молоком і до цього.

Використання молочних сумішей

Молочні суміші є хорошим і прийнятним вибором, особливо, якщо ви не можете самі годувати грудьми. Найбільш важливим є те, що вам необхідно годувати дитя будь-яким можливим способом. На сьогоднішній день за наявності детальної інформації про дитяче харчування, багато молочних сумішей містять поживні компоненти, схожі на ті, що містяться в грудному молоці. Молочні суміші повинен підбирати ваш педіатр, оскільки він знає особливості росту і розвитку вашої дитини, можливі проблеми з харчуванням у дитини. Самі ніколи не обирайте суміші для дитини, хоч ви обирете найдорожчу, не означає, що вона якнайкраща для вашого малюка, можуть бути проблеми із животиком, може виникнути алергія, чи ще щось гірше.

Годування грудьми дуже зближує матір і дитину. Подібна близькість допомагає їм обом підлаштуватись під новий хід їх життя. Новонароджені дуже сильно відчувають тепло і безпеку, знаходячись фізично поряд з тілом, з яким вони були сполучені впродовж 9 місяців. Молоді  мами теж потребують часу для того, щоб звикнути до обов’язків і фізичних вимог, покладених на них.

У багатьох випадках грудне годування допомагає стимулювати кожне з п’яти відчуттів маляти, а також допомагає формувати їх пам’ять. З кожним годуванням маля може бачити свою маму, відчувати її запах, торкатись до неї, пробувати на смак її молоко, чути, як вона дихає і навіть відчувати її серцебиття.

Грудне годування дуже зближує маму з дитям, а також надає дитинці можливість отримувати поживні речовини, які допомагають йому залишатися здоровим і сильним.

© 2011, Juli. All rights reserved.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s